HunSoft - İletişim Formu

Bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz

Email: info@hunsoft.net

Whatsapp: +90 533 823 60 10

Skype: info@hunsoft.net

Adınız Email adresiniz Mesajınız
No new information
Yaratıcı
Yaratıcı ve stil sahibiyiz. İçeriğinizi bir tarz ile sunmak herzaman önceliğimiz
Akıllı
Akıllı ve planlı çalışyoruz. İşlerimizi süratle bitirip teslim ediyoruz
Uygun
Pahalı değiliz! Piyasanın çok altında fiyatlara profesyonel hizmet

Biz kimiz?

Bizler, uzun süredir birlikte çalışan, ve daha da önemli arkadaş olan bir kaç mühendisiz. Kendimiz gibi bilişim dünyasına gönül vermiş kişilerle çalışmaktan büyük keyif alıyoruz. Bu yüzden, dünyanın her yerinden freelancer olarak bize katkıdan bulunup, titiz standartlarımızı müşterilerimize ulaştıran bir çok yazılımcımız ve tasarımcımız bulunmakta. Bilişim dünyasına, 2001 yılında Türkiye 'de local olarak hizmet vermeye başladık. Değişen zaman ile 2015 yılı itibari ile hunsoft ismi ile dünya çapında yazılım alanında çözümler üretmekteyiz. Hunsoft olarak, mobil, web tabanlı yazılım ve oyun üretmeye odaklı bir grubuz. Herşeyden önemlisi, biz yaptığı işi seven, ve başka bir şey düşünmeyen bir grup nerdüz.

Hedeflerimiz neler?

Öncelikle söylemeliyiz ki; yazılım dünyası dünya çapında bir çok çözüm üreticisi barındırıyor. Amma ve lakin, bu çözüm üreten firmaların çoğu ya çok faiş fiyatlara sahip, ya da amatörce işler ortaya çıkarmakta. Hunsoft olarak en büyük hedefimiz, müşterilerimiz için, hesaplı ve profesyonal çözümler üretmek. Yazılımlarımızın hayatımızın her alanında olduğu bu dönemde, müşterilerimizin yalnızca en iyisini hakkettiğine inanıyoruz.

Neredeyiz?

Heryerde! Freelancer yazılımcılarımız dünyanın her yanından bize katkıda bulunmaktadırlar. Yine de bir merkezden bahsetmemiz gerekiyorsa, Istanbul - Türkiye diyebiliriz.
Canlı konuşalım
Hunsoft canlı yardıma hoşgeldiniz