HunSoft - İletişim Formu

Bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz

Email: info@hunsoft.net

Whatsapp: +90 533 823 60 10

Skype: info@hunsoft.net

Adınız Email adresiniz Mesajınız
No new information
Yaptığımız Son Mobil İşler
Pikar Mobil
GIFMaster Mobil
Edusa GPS
Yaratıcı
Yaratıcı ve stil sahibiyiz. İçeriğinizi bir tarz ile sunmak herzaman önceliğimiz
Akıllı
Akıllı ve planlı çalışyoruz. İşlerimizi süratle bitirip teslim ediyoruz
Uygun
Pahalı değiliz! Piyasanın çok altında fiyatlara profesyonel hizmet

Mobil Uygulama Yapımı

Bizim için mobil platformlar için uygulama geliştirmek her zaman heyecanlı bir iş. Android ve IOS için yazılım geliştirmek, yeni fikirler duyup bunları hayata geçirmek favorilerimiz arasında. Bu sebepten, ne zaman mobil uygulama geliştirsek, önceliğimiz; kullanıcılarımızında bizim kadar keyif alabileceği, kullanışlı ve şık bir yazılım ortaya çıkarmaktır. Mobil uygulamalar, kolaylıkla kullanılabilen ve hayatı kolaylaştıran yazılımlar olarak varlığını sürüdürüyorlar ve biz de bu felsefe ile çalışmayı seviyoruz.

Bir mobil uygulama nasıl geliştirilir

Mobil platformlar için bir uygulama geliştirmek, diğer projelerden bir parça daha karmaşık. Bu yüzden müşterilerimize, kendi projelerine özgün bir bilgi vermeyi daha uygun buluyoruz. Yine de; genel olarak konuşmak için aşşağıda sıkça yaptığımız bir kaç uygulama türüne değinebiliriz.

Web içeriğinden, mobil uygulamaya

Bir web içeriğini, mobil platform içeriğine çevirmek için, kullanıcılarımıza kolay kullanımlı çözümler sunuyoruz. Eğer farklı bir şey istenmezse, web sitesinin kullandığı veritabanına mobil servis geliştirerek, içeriği internet aracılığı ile mobil cihazlara aktarıyoruz. Böylelikle müşterimiz, her platform için farklı bir içerik yaratmak zorunda kalmamış oluyor. Veri aktarımı sırasında güvenliği öncelikli sıraya alıyoruz. Dilenirse, bir admin paneli ile müşterimiz için kullanıcılarına toplu mesaj gönderme, kullanıcı profillerine erişim vs gibi seçeneklerde ekliyoruz. İş mobil platforma gelince, tek sınır hayal gücü ve apiler olmakta. Siz hayal edin, biz yapalım.

Özel uygulamalar

Bir mobil uygulama fikriniz mi var? Harika! iletişim sayfamızdan bize fikrinizi açıklayan bir ileti gönderin, ve sizin için projenizi nasıl hayata geçireceğimizi ve ne kadarlık bir bütçeye ihtiyacınız olacağını detaylarıyla açıklayalım.
Canlı konuşalım
Hunsoft canlı yardıma hoşgeldiniz