HunSoft - İletişim Formu

Bizimle 7/24 iletişim kurabilirsiniz

Email: info@hunsoft.net

Whatsapp: +90 533 823 60 10

Skype: info@hunsoft.net

Adınız Email adresiniz Mesajınız
No new information
Yaptığımız Son Web İşleri
Pikar Web
Liman Pansiyon
Mobil yönetim paneli
Yaratıcı
Yaratıcı ve stil sahibiyiz. İçeriğinizi bir tarz ile sunmak herzaman önceliğimiz
Akıllı
Akıllı ve planlı çalışyoruz. İşlerimizi süratle bitirip teslim ediyoruz
Uygun
Pahalı değiliz! Piyasanın çok altında fiyatlara profesyonel hizmet

Nasıl websitesi yaratıyoruz?

Çalışma sistemimiz 3 aşamadan oluşuyor
  • Taslaklama
  • Programlama
  • Hatasızlandırma
Bu süreçleri işletirken, müşterimizin sürece katılımını destekler, her aşamada mutlaka bilgilendiririz. Müşterimizin, interaktif katılımı için, kendisine bir Müşteri Paneli girişi vermekteyiz. Müşterimiz, bu panel üzerinden projenizle ilgili her adımımızı takip edebilirler.
Demo Paneli Gör

1. Taslaklama Aşaması

Bir taslak (fiziksel görüntü) yaratma aşamasında, html5 ve css3 kullanarak her çözünürlüğe ve mobil cihazlara uygun, arama motorları ile uyumlu çalışabilen bir tasarım yaratıyoruz. Bu sayede web sitesi, bütün platformlar üzerinden hedef kitlesi ile şık bir biçimde buluşabilir hale getiriliyor. Taslak yaratılırken, en önem verdiğimiz şey müşteri memnuniyeti. Taslağımız şekil aldıktan sonra, bunu müşterimiz ile paylaşıp olumlu bir geri dönüş almayı bekliyoruz. Eğer değiştirmemizi isteği bir bölüm varsa, gerekli işlemlerden sonra sonraki aşamalara geçiyoruz.

2. Programlama Aşaması

Programlama aşamasında, her zaman önceliğimiz hızlı, güvenli ve güçlü bir sonuç elde etmek. Yazılım mühendislerimiz, içeriğe özgü algorithmalar geliştirmekte ve bunları titizlikte taslak üzerinde kullanmakta. Bu aşamada tercihimiz, php, phyton, sql gibi linux tabanlı programlama dilleridir. Gerekli olduğu takdirde, JavaScript, AS3, Flash, XML gibi yardımcı diller kullanmaktayız. Yazılım mühendislerimiz bu uygulamadan bizzat sorumludurlar.

3. Hatasızlandırma Aşaması

Hatasızlaştırma, hata giderme aşaması, kendi içerisinde 2 bölüme sahiptir. Alpha bölümünde, yazılım lead programmer tarafından stress testini sokulur. Bu testi başarıyla atlayan yazılımlar, bir sonraki aşama olan Beta bölümüne geçer. Bu bölümde ise, yazılım müşterimize teslim edilir ve 1 ay boyunca ücretsiz olarak kendi hedef kitlesi ile test edilir ve her türlü hata anında işlem görerek düzeltilir.
Canlı konuşalım
Hunsoft canlı yardıma hoşgeldiniz